Raport Banku Światowego - SMART

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

1. Raport Banku Światowego, opracowany na zlecenie Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii: W kierunku innowacyjnej Polski: Proces przedsiębiorczego odkrywania i analiza potrzeb przedsiębiorstw w Polsce

Raport opracowany w latach 2014-2015 przez Bank Światowy na zlecenie Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii (dawne Ministerstwo Gospodarki) miał na celu wypracowanie rekomendacji w zakresie działań podejmowanych na rzecz procesu przedsiębiorczego odkrywania. Projekt pilotażowy prowadzony był w woj. dolnośląskim, śląskim, świętokrzyskim i zachodniopomorskim. Wyniki projektu wykorzystywane są przez MPiT i PARP w działaniach, zmierzających do aktualizacji i wyłaniania nowych inteligentnych specjalizacji, rozwijanie inicjatyw projektowych oraz animowanie współpracy między przedsiębiorcami i naukowcami.

  • fundusze-europejskie
  • rzeczpospolita-polska
  • ministerstwo-przedsiebiorczosci
  • unia-europejska